| Εγκατάσταση | Ελαφριά. |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Στυλ | Σύγχρονη |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια | MDF πίνακας |
| Βάρος | 28-38 |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Στυλ | Σύγχρονη |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 1-3mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εγκατάσταση | Ελαφριά. |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
|---|---|
| Βάρος | 28-38 |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Λειτουργία | Χειροκίνητο ή ηλεκτρικό |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Συσκευές | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πυρκαγιά - καθυστερών | Min 60-120 λεπτά |
| Ηχομόνωση | STC 42-48 Db |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Δάχος | 1-3mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 50dB |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Δάχος | 12 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάμετρο | 610mm |
| Πίνακα προσώπου | 4Πίνακας πυριτικού ασβεστίου 0,5 mm |
| Δύναμη κρεμού | Πάνω από 45 kg |
| Πιστοποιητικά | CE, ISO, SGS |
| Συσκευές | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικά | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονος, σύγχρονος |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Τελείωσε. | Τελεία από γυαλί ή ξύλο |