| Φινίρισμα επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
| Πάχος | 85 mm/100 mm |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Τύπος | μεταθέσιμος |
| Υλικό | Σκελετός από κράμα αλουμινίου |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
|---|---|
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πάχος | 85 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Δάχος | 85-100 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Τελεία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
|---|---|
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Διάμετρο | 500-1228 χιλιοστά |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Βάρος | 28-38 |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ένωση |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Βάρος | 25kg/m2 |