| Πάχος | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Υλικό | Σκελετός από κράμα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Πάχος | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
|---|---|
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
|---|---|
| Υλικό | Σκελετός από κράμα αλουμινίου |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος | μεταθέσιμος |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Τύπος | μεταθέσιμος |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
| Δάχος | 85 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
|---|---|
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Τελεία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
|---|---|
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Πάχος | 85 χιλιοστά |
|---|---|
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |