| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
|---|---|
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Υψόμετρο | Πρότυπο 2,5 μέτρα, εξατομικεύσιμο |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αναδιπλούμενο |
| Τύπος | Κινητός |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Ανώτατο ύψος | 15 μέτρα |
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Πυροστασία | - Όχι, όχι. |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Περιοχή σύμβασης | 22,5 χιλ. |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
|---|---|
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Βάρος | 28-38 |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Σχεδιασμός | διαμορφωμένο |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Διάμετρο | 500-1228 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Soundproofing | Μέχρι 55dB |