| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Βάρος | 28-38 |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Εγκατάσταση | Ελαφριά. |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Στυλ | Σύγχρονη |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Υψόμετρο | Πρότυπο 2,5 μέτρα, εξατομικεύσιμο |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
|---|---|
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Size | Customized Size |
| Surface | MDF Board |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
|---|---|
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Διάμετρο | 500-1228 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Soundproofing | Μέχρι 55dB |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Χρήση | Αίθουσα συνεδριάσεων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λειτουργία | Χειροκίνητο ή ηλεκτρικό |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
|---|---|
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Πιστοποιητικά | ISO, SGS |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Τύπος | Ένα επίπεδο πρότυπο |