| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
|---|---|
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Δάχος | 85-100 χιλιοστά |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Δάχος | 85 mm/100 mm |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Εγκατάσταση | Εύκολο. |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Type | Movable |
|---|---|
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Design | Modular |
| Feature | Foldable |
| Usage | Hotel Or Restaurant Or Others |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Χείλος | 2000-6000 mm |
| Χαρακτηριστικό | Πτυστός |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Επιφανειακό υλικό | Επιλέξτε ανά πελάτη |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Συντήρηση | Χαμηλή συντήρηση |
| Πακέτο | Σιδερένιο Ξύλινο Κουτί |
| Υλικό επιφάνειας | Αλουμίνιο + σκληρυμένο γυαλί |
|---|---|
| Συσκευές | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προσαρμογή | διαθέσιμα |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονος, σύγχρονος |