| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Πιστοποιητικά | ISO, SGS |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
|---|---|
| Δάχος | 85 mm |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Fire Rating | Class A |
| Δάχος | 85 mm |
|---|---|
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
|---|---|
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Υλικό | Γυαλί |
| Δάχος | 85 mm |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
|---|---|
| Ευελιξία | Προσαρμόσιμο και αναδιπλούμενο |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Πολλαπλομορφία | Κατάλληλο για διάφορες εκδηλώσεις και χώρους |
| Soundproofing | Εξαιρετικό. |
| Πολλαπλομορφία | Κατάλληλο για διάφορες εκδηλώσεις και χώρους |
|---|---|
| Ευελιξία | Προσαρμόσιμο και αναδιπλούμενο |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Διατήρηση | Μικρή συντήρηση |
| Soundproofing | Εξαιρετικό. |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Πυροστασία | - Όχι, όχι. |