| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου, γυάλινος πίνακας |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| ύψος | 2.5-3 μέτρα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου, γυάλινος πίνακας |
| λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| ύψος | 2.5-3 μέτρα |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Δάχος | 85 mm |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
|---|---|
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2.5-3 μέτρα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Δείγμα | διαθέσιμα |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
|---|---|
| Υψος | 2.5-3 μέτρα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |