| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ένωση |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Βάρος | 25kg/m2 |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Εγκατάσταση | Ελαφριά. |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Στυλ | Σύγχρονη |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Δάχος | 85/100 mm |
| Επιφανειακό υλικό | Επιλέξτε ανά πελάτη |
|---|---|
| Μέθοδος Εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Χαρακτηριστικά | Απλή κατασκευή, εύκολη εγκατάσταση |
| Πακέτο | Σιδερένιο Ξύλινο Κουτί |
| Συντήρηση | Χαμηλή συντήρηση |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή μηχανικό |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή ξύλο καπλαμά |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Πιστοποιητικά | ISO, SGS |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δάχος | 10 χιλιοστά |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Πυροστασία | - Όχι, όχι. |
| Συσκευές | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πυρκαγιά - καθυστερών | Min 60-120 λεπτά |
| Ηχομόνωση | STC 42-48 Db |