| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Σχεδιασμός | διαμορφωμένο |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
|---|---|
| Χρήση | Εστιατόριο ή γραφείο |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Τύπος | Κινητός |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Durability | High |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Design | Modular |
| Eco-Friendly | Yes |
| Type | Movable |
| Υλικό πλαισίου | κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Σχεδιασμός | Μονωδική |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Κρεμάται |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
|---|---|
| Βάρος | 25kg/m2 |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Μέγεθος πίνακα | 1200 mm x 2400 mm |
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |