| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Πλεονέκτημα | ανθεκτικό |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τύπος | Κινητός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Φιλικό προς το περιβάλλον | Ναί |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Κινητός |
| Φιλικό προς το περιβάλλον | Ναί |
|---|---|
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| χαρακτηριστικό | Αναδιπλούμενο |
| Σχέδιο | Modular |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
|---|---|
| Μέθοδος Εγκατάστασης | κρέμασμα |
| Τύπος | Κινητός |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Φιλικό προς το περιβάλλον | Ναί |
| Πάχος | 85/100 mm |
|---|---|
| Εγκατάσταση | εύκολος |
| Λειτουργία | Μυστικότητα |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Διάμετρο | 500-1228 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Soundproofing | Μέχρι 55dB |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
|---|---|
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
| Ειδικότητα | Ανθεκτικό και Εύκολο στη Χρήση |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής ακρίβειας προσαρμοσμένο κινητό τοίχωμα δωμάτιο γραφείο εστιατόριο λειτουργήσιμο διαχωριστικό |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |