| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
|---|---|
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
| Ειδικότητα | Ανθεκτικό και Εύκολο στη Χρήση |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής ακρίβειας προσαρμοσμένο κινητό τοίχωμα δωμάτιο γραφείο εστιατόριο λειτουργήσιμο διαχωριστικό |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Υπηρεσία | OEM ODM |
|---|---|
| Υψόμετρο | 20006000mm |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Κλείσιμο τελικού πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
|---|---|
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Χρήση | Απομόνωση περιοχής |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
|---|---|
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
| Ονομασία | Κινούμενος διαχωριστικός τοίχος |
|---|---|
| Γενική χρήση | Εμπορικά έπιπλα |
| Εμφάνιση | Εμφάνιση |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια | MDF πίνακας |
| Βάρος | 28-38 |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
|---|---|
| Βάρος | 28-38 |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Λειτουργία | Χειροκίνητο ή ηλεκτρικό |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |