| Δάχος | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Χρήση | Αίθουσα συνεδριάσεων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λειτουργία | Χειροκίνητο ή ηλεκτρικό |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Αλεξίπυρο επίπεδο | Β1 |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Διάμετρο | 610mm |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Δείγμα | διαθέσιμα |
| Χρήση | Απομόνωση περιοχής |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής ακρίβειας προσαρμοσμένο κινητό τοίχωμα δωμάτιο γραφείο εστιατόριο λειτουργήσιμο διαχωριστικό |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Κατηγορία προϊόντων | Κινούμενος διαχωριστικός τοίχος |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Επιφάνεια | Πίνακας MDF |
| υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωτικό πάνελ υφάσματος |
|---|---|
| Επιφάνεια | MDF πίνακα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή μηχανικό |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Εμφάνιση | Σύγχρονη |
|---|---|
| Γενική χρήση | Εμπορικά έπιπλα |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, σαλόνι, κρεβατοκάμαρα, τραπεζαρία, αίθουσα |
| Ειδικότητα | Ανθεκτικό και Εύκολο στη Χρήση |