| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
|---|---|
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
|---|---|
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
|---|---|
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Χαρακτηριστικό | Ακουστικός |
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Τύπος | Κινητός |
| εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |