| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Αντίσταση στη φωτιά | ΤΑΞΗ Α |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Πάχος | 85/100 mm |
|---|---|
| Εγκατάσταση | εύκολος |
| Λειτουργία | Μυστικότητα |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Χρήση | Εστιατόριο ή γραφείο |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Υλικό | Γυαλί |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Πυροστασία | - Όχι, όχι. |
| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
|---|---|
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
| Τεχνολογία | Ιταλία |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πυρκαγιά - καθυστερών | Min 60-120 λεπτά |
| Ηχομόνωση | STC 42-48 Db |
| Προσαρμογή | διαθέσιμα |
| Δάχος | 85-100 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
|---|---|
| Δάχος | 85 mm |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |