| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
|---|---|
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ένωση |
| Στυλ | Σύγχρονη |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 1-3mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εγκατάσταση | Ελαφριά. |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Δάχος | 1-3mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Δάχος | 1-3mm |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Εγκατάσταση | Ελαφριά. |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εφαρμογή | Γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Εφαρμογή | Γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Στυλ | Σύγχρονος |
|---|---|
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εγκατάσταση | Εύκολος |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Δάχος | 85 mm |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Τύπος | Αφαιρούμενο |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμος |