| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
| Βάρος | 25kg/m2 |
| Σχεδιασμός | διαμορφωμένο |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Πάχος | 85 χιλιοστά |
|---|---|
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
| Δάχος | 85 mm |
|---|---|
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Δάχος | 85/100 mm |
|---|---|
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Στυλ | Σύγχρονη |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
|---|---|
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Υλικό | Γυαλί |
| Δάχος | 85 mm |
| Υλικό πλαισίου | κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Σχεδιασμός | Μονωδική |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Κρεμάται |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
|---|---|
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Αξεσουάρ | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Αντοχή στη φωτιά | Κατηγορία Α |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
| Δυνατότητα | Υψηλή |