| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Διάμετρο | 500-1228 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Soundproofing | Μέχρι 55dB |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Χρήση | Αίθουσα συνεδριάσεων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λειτουργία | Χειροκίνητο ή ηλεκτρικό |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Επιφανειακό υλικό | Αλουμίνιο ή θορυβωμένο γυαλί |
|---|---|
| Αφλεκτος | Ναί |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη, σύγχρονη |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Φιλικό προς το περιβάλλον | Ναί |
|---|---|
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| χαρακτηριστικό | Αναδιπλούμενο |
| Σχέδιο | Modular |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωτικό πάνελ υφάσματος |
|---|---|
| Επιφάνεια | MDF πίνακα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή μηχανικό |
| Υλικό πλαισίου | κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Σχεδιασμός | Μονωδική |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Κρεμάται |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
|---|---|
| Δείγμα | διαθέσιμα |
| Πίνακα προσώπου | 4Πίνακας πυριτικού ασβεστίου 0,5 mm |
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | 96%Πίνακες εξοικονόμησης ενέργειας |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |