| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
|---|---|
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Πιστοποιητικά | ISO, SGS |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Τύπος | Ένα επίπεδο πρότυπο |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
|---|---|
| Δείγμα | διαθέσιμα |
| Πίνακα προσώπου | 4Πίνακας πυριτικού ασβεστίου 0,5 mm |
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | 96%Πίνακες εξοικονόμησης ενέργειας |
| Επιφανειακό υλικό | Επιλέξτε ανά πελάτη |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Συντήρηση | Χαμηλή συντήρηση |
| Πακέτο | Σιδερένιο Ξύλινο Κουτί |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Βάρος | 28-38 |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Υλικά | Ανωδικοποιημένο αλουμίνιο ή γυαλί |
|---|---|
| Αφλεκτος | Ναί |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη, σύγχρονη |
| Επιφανειακό υλικό | Αλουμίνιο ή θορυβωμένο γυαλί |
|---|---|
| Αφλεκτος | Ναί |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη, σύγχρονη |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικά | Ανωδικοποιημένο αλουμίνιο ή γυαλί |
| Επιφανειακό υλικό | Αλουμίνιο ή θορυβωμένο γυαλί |
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση |
| Αφλεκτος | Ναί |
| Υλικά | Ανωδικοποιημένο αλουμίνιο ή γυαλί |
|---|---|
| Αφλεκτος | Ναί |
| Επιφανειακό υλικό | Αλουμίνιο ή θορυβωμένο γυαλί |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |