| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου, γυάλινος πίνακας |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Υψος | 2.5-3 μέτρα |
| Εφαρμογή | Γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου, γυάλινος πίνακας |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| ύψος | 2.5-3 μέτρα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου, γυάλινος πίνακας |
| λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| ύψος | 2.5-3 μέτρα |
| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
|---|---|
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
| Πάχος | 85 χιλιοστά |
|---|---|
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
|---|---|
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Στυλ | Σύγχρονη |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Τύπος | Κινητός |
|---|---|
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |