| Τύπος | Κινητός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Δάχος | 100 χιλιοστά |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
|---|---|
| Χρήση | Εστιατόριο ή γραφείο |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Ανώτατο ύψος | 15 μέτρα |
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Υψόμετρο | Πρότυπο 2,5 μέτρα, εξατομικεύσιμο |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |