| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
|---|---|
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Αξεσουάρ | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Αντοχή στη φωτιά | Κατηγορία Α |
| Αντοχή στη φωτιά | Κατηγορία Α |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Αντίσταση στη φωτιά | ΤΑΞΗ Α |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
|---|---|
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
|---|---|
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Δάχος | 85-100 χιλιοστά |
| Βάρος | 28-38 |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Χρήση | Εστιατόριο ή γραφείο |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
|---|---|
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 50dB |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |