| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Αφλεκτος | Ναί |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση |
| Επιφανειακό υλικό | Αλουμίνιο ή θορυβωμένο γυαλί |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη, σύγχρονη |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
|---|---|
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Διάμετρο | 500-1228 χιλιοστά |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αναδιπλούμενο |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Χείλος | 2000-6000 mm |
| Τύπος | Κινητός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Δάχος | 85-100 χιλιοστά |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Επιφανειακό υλικό | Αλουμίνιο ή θορυβωμένο γυαλί |
| Αφλεκτος | Ναί |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
|---|---|
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος πίνακα | 1200 mm x 2400 mm |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη, σύγχρονη |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |