| Ευκαμψία | Προσαρμόσιμο και αναδιπλούμενο |
|---|---|
| Χρώμα | Διάφορα χρώματα διαθέσιμα |
| Προσαρμογή | Μπορεί να προσαρμοστεί με λογότυπο ή σχεδιασμό εταιρείας |
| Ευστροφία | Κατάλληλο για διάφορες εκδηλώσεις και χώρους |
| Εγκατάσταση | Εύκολο και γρήγορο |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Χρήση | Εστιατόριο ή γραφείο |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Βάρος | 28-38 |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση |
|---|---|
| Επιφανειακό υλικό | Αλουμίνιο ή θορυβωμένο γυαλί |
| Στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη, σύγχρονη |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αναδιπλούμενο |
| Τύπος | Κινητός |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| χαρακτηριστικό | Αναδιπλούμενο |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Προσαρμογή | διαθέσιμα |
| Ηχομόνωση | Μέγιστο 53 |
| Τεχνολογία | Ιταλία |
| Επιφανειακό υλικό | Αλουμίνιο ή θορυβωμένο γυαλί |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Αφλεκτος | Ναί |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |