| Ηχομόνωση | 35-45dB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Πάχος | 85 χιλιοστά |
|---|---|
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
|---|---|
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πάχος | 85 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου, γυάλινος πίνακας |
| λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| ύψος | 2.5-3 μέτρα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου, γυάλινος πίνακας |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| ύψος | 2.5-3 μέτρα |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Υλικό πλαισίου | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Δάχος | 85 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
|---|---|
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Εγγύηση | 2 έτη |