| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Χείλος | 2000-6000 mm |
| Χαρακτηριστικό | Πτυστός |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Χείλος | 2000-6000 mm |
| Χαρακτηριστικό | Πτυστός |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Τύπος | Κινητός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Χείλος | 2000-6000 mm |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Χαρακτηριστικό | Πτυστός |
|---|---|
| Τύπος | Κινητός |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Τύπος | Κινητός |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Pass Door Selection | Single Or Double Door |
|---|---|
| Type | Movable |
| Heigth | 2000-6000 Mm |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Top And Bottom Seal | Double Seal Rubber |
| χαρακτηριστικό | αναδιπλούμενο |
|---|---|
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |