| Δάχος | 85 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δάχος | 85 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Υλικό πλαισίου | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
|---|---|
| Μέθοδος Εγκατάστασης | κρέμασμα |
| Τύπος | Κινητός |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Φιλικό προς το περιβάλλον | Ναί |
| Φιλικό προς το περιβάλλον | Ναί |
|---|---|
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| χαρακτηριστικό | Αναδιπλούμενο |
| Σχέδιο | Modular |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | ΤΑΞΗ Α |
| Πάχος | 85/100 mm |
|---|---|
| Εγκατάσταση | εύκολος |
| Λειτουργία | Μυστικότητα |
| Πλεονέκτημα | Διαρκής |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Πυροστασία | - Όχι, όχι. |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Σχέδιο | Σύγχρονη και κομψή |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |