| μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Δάχος | 85 mm/100 mm |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Χρήση | Ξενοδοχείο, συνέδριο |
| Δάχος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
|---|---|
| Περιοχή σύμβασης | 22,5 χιλ. |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Χρήση | Αίθουσα συνεδριάσεων |
| Βάρος | 28-38 |
| Installation | Quick And Easy |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Customization | Available |
| Surface Finish | Powder Coating/Painting |
| Function | Partition/Divide Space |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
|---|---|
| στυλ σχεδίασης | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
|---|---|
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Πάχος | 85 mm/100 mm |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Τελεία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Πυραντίσταση | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Πύλη μέσα στην πόρτα ή όχι; | Αποφασίζεται από τον πελάτη |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Ηχομονωτικός | Μέχρι 43-50dB |