| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ένωση |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Βάρος | 25kg/m2 |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Ειδικότητα | Τυλιζόμενα |
|---|---|
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Διάμετρο | 500-1228 χιλιοστά |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Τύπος | Κινητός |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Φιλικό προς το περιβάλλον | Ναί |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Αφλεκτος | Ναί |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Επιφανειακό υλικό | Αλουμίνιο ή θορυβωμένο γυαλί |
| Υλικά | Ανωδικοποιημένο αλουμίνιο ή γυαλί |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
|---|---|
| Αντοχή | Ψηλά |
| Οικολογικό | Ναί |
| Χαρακτηριστικό | Αναδιπλούμενο |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Επιφάνεια πίνακα | Καπλαμάς από μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή ξύλο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Υλικό | Πλαίσιο αλουμινίου και ηχομονωμένο υφασμάτινο πάνελ |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Σύστημα στεγανοποίησης | Μαγνητικό ή Μηχανικό |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Επιφάνεια | Πλακέτα MDF |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Τάξη Α |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |