| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου, γυάλινος πίνακας |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Υψος | 2.5-3 μέτρα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου, γυάλινος πίνακας |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| ύψος | 2.5-3 μέτρα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου, γυάλινος πίνακας |
| λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| ύψος | 2.5-3 μέτρα |
| Πάχος | 85 χιλιοστά |
|---|---|
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
| Συντήρηση | Χαμηλή συντήρηση |
|---|---|
| Επιφανειακό υλικό | Επιλέξτε ανά πελάτη |
| Χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Πακέτο | Σιδερένιο Ξύλινο Κουτί |
| Επιφανειακό υλικό | Επιλέξτε ανά πελάτη |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Συντήρηση | Χαμηλή συντήρηση |
| Πακέτο | Σιδερένιο Ξύλινο Κουτί |