| Επιφανειακό υλικό | Επιλέξτε ανά πελάτη |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Χαρακτηριστικά | Απλή κατασκευή, εύκολη εγκατάσταση |
| Πακέτο | Σιδερένιο Ξύλινο Κουτί |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Δάχος | 1-3mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Εφαρμογή | Γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
|---|---|
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Πιστοποιητικά | ISO, SGS |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Τύπος | Ένα επίπεδο πρότυπο |
| Συντήρηση | Χαμηλή συντήρηση |
|---|---|
| Επιφανειακό υλικό | Επιλέξτε ανά πελάτη |
| Χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Πακέτο | Σιδερένιο Ξύλινο Κουτί |
| Πακέτο | Σιδερένιο Ξύλινο Κουτί |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Χαρακτηριστικά | Απλή κατασκευή, εύκολη εγκατάσταση |
| Συντήρηση | Χαμηλή Συντήρηση |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
|---|---|
| Δείγμα | διαθέσιμα |
| Πίνακα προσώπου | 4Πίνακας πυριτικού ασβεστίου 0,5 mm |
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | 96%Πίνακες εξοικονόμησης ενέργειας |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Στυλ | Σύγχρονη |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Τύπος | Κινητός |
|---|---|
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |