| Πάχος | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Πάχος | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Υλικό | Σκελετός από κράμα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Τελεία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Πάχος | 85 mm/100 mm |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Τύπος | Κινητός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες δεξιώσεων, εκθεσιακά κέντρα κ.λπ. |
| Βαθμολογία πυρκαγιάς | Κατηγορία Α |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Τύπος | μεταθέσιμος |
| Υλικό | Σκελετός από κράμα αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | Εύκολο στην εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
| Χαρακτηριστικό | Αποσυνδέσιμος |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμος |
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
| Αξεσουάρ | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Υλικό πλαισίου | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Αφλεκτος | Ναί |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Επιφανειακό υλικό | Αλουμίνιο ή θορυβωμένο γυαλί |
| Υλικά | Ανωδικοποιημένο αλουμίνιο ή γυαλί |